Marie Šimáková

Jmenuji se Marie Šimáková, je mi 28 let, vystudovala jsem Filozofickou a Pedagogickou fakultu Masarykovy univerzity.

Několik let jsem působila ve Velké Británii jako průvodce a team leader pro české studenty zahraničních jazykových kurzů. Nyní se profesionálně věnuji lektorství angličtiny zaměřeného na individuální přístup a potřeby studentů.

Jako člověk jsem bytost veselá a přátelská. Svou práci a angličtinu mám velmi ráda, což považuji za dobrý základ osobního lektora. Mým cílem je vzbudit ve svých studentech pozitivní vztah k cizím jazykům a strávit příjemně a užitečně náš společný čas.

A dostala jsem dárek, heč!

Marie Šimáková

Marie Šimáková

Ivona Fořtová

Volám sa Ivona Fořtová a mám 21 rokov. Študujem na Pedagogickej fakulte Masarykovej univerzity, odbor Lektorstvo anglického jazyka a literatúry. Pred troma rokmi som začala učiť angličtinu a baví ma to čím ďalej, tým viac. Angličtina nie je pre mňa len zameranie štúdia a náplň práce, ale aj hobby, ktoré zbožňujem.

Som priateľská a spoločenská osoba, ktorá je rada obklopená ľuďmi. Pri práci sa snažím o to, aby boli všetci moji študenti spokojní, aby sa na hodinách nenudili a netrápili a hlavne aby ich učenie bavilo. Každým dňom naberám nové skúsenosti, čo si na práci v MaryWay veľmi vážim, pretože ma posúvajú vopred nielen profesionálne ale aj osobne.

Ivona Fořtová

Ivona Fořtová