Marie Šimáková

Jmenuji se Marie Šimáková, vystudovala jsem Klasickou archeologii a s červeným diplomem a cenou děkana za magisterskou práci také Lektorství anglického jazyka.

Několik let jsem působila ve Velké Británii jako průvodce a team leader pro české studenty zahraničních jazykových kurzů. Nyní se profesionálně věnuji lektorství angličtiny zaměřenému na individuální přístup a potřeby studentů. Miluji zážitkovou a kreativní výuku , do které velmi ráda zapojuji netradiční metody, a především cestování s mými studenty do Velké Británie. Svou práci a angličtinu mám velmi ráda, což považuji za dobrý základ osobního lektora. Mým cílem je vzbudit ve svých studentech pozitivní vztah k cizím jazykům a strávit příjemně a užitečně náš společný čas.

Jako člověk jsem bytost veselá a přátelská. Miluji hudbu, historii, poezii a mou velkou vášní je Skotsko a jeho kultura.

Marie Šimáková

Markéta Kršková

Jmenuji se Markéta Kršková a studuji na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity, kde jsem již úspěšně dokončila obor Lektorství anglického jazyka. V MaryWay působím už téměř 2 roky a v práci s lidmi a angličtinou jsem se opravdu našla.

Dlouho jsem se rozhodovala, zda se zaměřit na děti nebo dospělé, ale neskutečně mě baví ta pestrost, kterou obě skupiny nabízí. Mou největší inspirací jsou právě mí studenti, kteří mě vždy přivedou k novému pohledu na jazyk a motivují mě tak k novým přístupům. Už jako studentku mě nikdy nebavila “suchá učebnicová gramatika” a byla jsem nadšená, když jsem zjistila, že se dá angličtina naučit i zábavněji a s pomocí videíčlánků a povídání o zajímavých tématech, a to se teď snažím předat i svým studentům. 

 

Markéta Kršková

 

Klára Trávníčková

Jmenuji se Klára a sama jsem věrný odchovanec MaryWay. Milovala jsem to tu hned od začátku a získala jsem tady také velkou dávku motivace angličtinu studovat i na vysoké škole. Momentálně studuji anglickou filologii v Olomouci a zjistila jsem, že předávání jazyka je něco, čemu bych se chtěla naplno věnovat. Miluji práci s dětmi i dospělými a velmi ráda vedu své hodiny kreativním způsobem.

Mám ráda lidi, sport, kavárničkování, dobré jídlo a cestování. Mým tajným snem je také vycestovat na Nový Zéland a uspořádat roadtrip po amerických národních parcích. .

Klára Trávníčková

Jana Feigerlová

Jmenuji se Jana Feigerlová, je mi 23 let a vystudovala jsem Lektorství angličtiny na Pedagogické fakultě. Momentálně studuji překladatelství na Filozofické fakultě v Brně. Miluji změny, takže mě možná každý měsíc uvidíte s jinou barvou vlasů, budu vám vyprávět o mém novém hobby nebo nové cestovní destinaci, kam bych se ráda vydala. I přes tuto náklonnost ke všemu novému je zde jedna věc, která nikdy neprošla a ani neprojde změnou. Je to má láska k angličtině a jejímu učení 🙂

Ráda přijímám jakékoliv výzvy a nové metody výuky, které se snažím zapojit a přizpůsobit pro každého svého studenta dle jeho cílů a zájmů. Především se snažím, aby studentům má výuka nezpůsobovala žaludeční vředy či pocity úzkosti, ale abychom si spolu spíše mohli „pokecat“ a přitom se v zábavné a interaktivní formě naučit angličtině a lásce k ní (kterou se snažím každému nenápadně vnutit…ehm… představit 😉 )

Jana Feigerlová